Kukuła Healthy Food

O nas

Dlaczego my?

PASJA

Kukuła Healhty Food powstał z chęci dzielenia się pasją do zdrowego odżywiania i smacznego gotowania. 

JAKOŚĆ

Wybierając nasze diety masz pewność, że otrzymujesz posiłki przygotowane z produktów najwyższej jakości. Zespół Kukula Healthy Food szuka inspiracji w kuchniach z różnych stron świata, chcąc zachwycać klientów rozmaitymi smakami. 

DOŚWIADCZENIE

Wszystkie posiłki zawierają odpowiednio dobrane proporcje składników odżywczych,  dopasowane do celu diety, zgodne z normami Instytutu Żywności i Żywienia. Programy dietetyczne układają i przygotowują doświadczeni specjaliści.  

jakub_kukula

Założyciel

Jakub Kukuła

Osobiście czuwa nad tym, aby dostarczane do klientów posiłki były najwyższej jakości. Sprawdza smak potraw, punktualność dostawców i zadowolenie klientów. Sam na co dzień żywi się posiłkami Kukuła Healthy Food.

Zdrowy styl życia to jego pasja. Ze sportem jest związany od najmłodszych lat . Ukończył kierunek trenera personalnego oraz specjalisty do spraw żywności w niemieckiej szkole Safs & Beta Bildungs - Akademie. Przez wiele lat prowadził treningi personalne w Niemczech i w Polsce, pomagając swoim podopiecznym osiągać założone cele ćwiczeniami i odpowiednio dopasowaną dietą.

Jest właścicielem fitness klubów. Pracą i systematycznością zapracował na swoje, nie tylko sportowe, sukcesy. Pasjonat kulturystyki i tenisa stołowego, wielbiciel wędkarstwa oraz wykwintnego i zdrowego jedzenia.

Z podróży w różne zakątki świata przywozi inspiracje kuchenne, które później wykorzystuje w dietach. Rozwijając Kukuła Healthy Food pragnie dzielić się z klientami zdrowiem i smakiem oraz wspierać ich w osiąganiu założonych celów dietetycznych.

natalia_chybzinska

Dietetyk

Natalia Chybzińska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Dietetyka. Swoim pacjentom pomaga osiągnąć wyznaczony cel poprzez indywidualnie dobrane jadłospisy, edukację oraz wsparcie w procesie zmiany nawyków. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi na oddziałach Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, Studenckiej Poradni Dietetycznej oraz poradni Mój Dietetyk Tczew, gdzie pracowała na stanowisku dietetyka. Zdobytą wiedzę stale poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach dotyczących nowych metod odżywiania oraz psychodietetyki. Klienci Kukuła Healthy Food mogą liczyć na jej pomoc w zakresie doboru odpowiedniej diety, kaloryczności oraz wprowadzenia modyfikacji menu pod kątem ewentualnych schorzeń. Stale poszerza menu KHF, dbając o to, aby posiłki były ciekawe, zdrowe oraz odpowiednio zbilansowane.

W swojej pracy każdego klienta traktuje indywidualnie, uwzględniając jego cel i potrzeby zdrowotne.

anna_kukula

Finanse i księgowość

Anna Kukuła

Odpowiedzialna za budowę, rozwój i zarządzanie działem finansów i księgowości. Czuwa nad sprawami kadrowymi, wypłatami, spłatą należności oraz wystawia naszym klientom faktury. Dodatkowo pomaga Mężowi w nadzorowaniu funkcjonowania całej firmy. Ukończyła studia ekonomiczne a swoje doświadczenie zdobyła pracując 7 lat w biurze rachunkowym oraz podczas prowadzenia własnej działalności.

Prywatnie miłośniczka podróży i dobrej kuchni. Wielbicielka długich spacerów i wycieczek rowerowych. Jako nastolatka interesowała się dietetyką i planowała studia na kierunku „technolog żywności”, przez co doskonale odnajduje się w profilu firmy i jest zafascynowana jej rozwojem i funkcjonowaniem.

magdalena_korzeniewska

Specjalistka ds. Sprzedaży

Magdalena Korzeniewska

Dział Sprzedaży to jej pasja, koordynuje proces między klientem, zamówieniem i dostawą. Z firmą związana od samego początku istnienia wciąż czuwa nad rozwojem i stabilnością oraz w pełni stoi po stronie klienta. Nadzoruje pod kątem klienta zarówno działania kuchni jak i dietetyki oraz logistykę firmy. Pozytywny kontakt z klientem to jej dewiza.

20 letni pobyt oraz studia Zarządzania i Logistyki w Niemczech mają wielki wpływ na nieco inne poglądy co do działań w dziale sprzedaży. Stawia wciąż na wszechstronność działań. Ponad 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności w branży rozrywkowej i rekreacyjnej kształtowało wrażliwość na potrzeby klienta.

magda_nitka

Specjalistka ds. zaopatrzenia

Magdalena Nitka

Koordynuje działem zaopatrzenia oraz kontroluje jakość zamawianych produktów. Do jej zadań należy również współpraca ze specjalistami ds. zdrowego żywienia oraz szefami kuchni. Nieodzowną częścią tego stanowiska jest skrupulatność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, dlatego tak dobrze się na nim odnajduje. Sport i zdrowy styl życia to jej pasja, dlatego praca w cateringu dietetycznym to sama przyjemność. Doświadczenie związane z tą funkcją zdobywa od kilku lat, a mimo to ciągle poszerza swoją wiedzę w tym kierunku.

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.