Dieta

No Fish

Nie jesz ryb oraz owoców morza?
Chcesz odżywiać się zdrowo, a przy tym smacznie?

 

WYBIERZ DIETĘ NO FISH!

 

Dieta No Fish dostarcza niezbędnych składników pokarmowych, witamin i mikroelementów, które zapewnią zdrowie, dobre samopoczucie i pomogą w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Jest to dieta przeznaczona dla osób, które poszukują zdrowych, smacznych i urozmaiconych posiłków, w których nie znajdą się ryby oraz owoce morza. 

Na dietę No Fish składa się pięć różnorodnych, pełnowartościowych posiłków, przygotowywanych na bazie produktów najwyżej jakości, m.in.: chudego mięsa i nabiału, produktów zbożowych z pełnego ziarna, a także świeżych warzyw oraz owoców. Uwzględnia ona także orzechy oraz dobrej jakości oleje roślinne, które są źródłem zdrowych tłuszczów oraz dostarczają nienasyconych kwasów tłuszczowych. 

Co więcej, dbamy o to, aby dieta była bogata w tzw. superfoods, czyli naturalne produkty szczególnie bogate w składniki odżywcze, których właściwości wyjątkowo korzystnie wpływają na organizm. Nam i naszym klientom zależy na żywności, która nie jest wysokoprzetworzona i nie zawiera zbędnych niezdrowych substancji oraz tłuszczów trans.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, jaka kaloryczność diety będzie odpowiednia, to zachęcamy do kontaktu. Nasz zespół dietetyków chętnie pomoże w tym wyborze, dobierając zapotrzebowanie kaloryczne zgodnie z potrzebami organizmu.

 

No Fish
Cena od 82.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta No Fish

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.