Dieta

Lunch Box

Chcesz odżywiać się zdrowo, zależy Ci na wygodzie oraz na optymalizacji kosztów?

 

Wybierz ofertę Lunch BOX!

Lunch box to nasza nowa propozycja, inna niż wszystkie.

W ramach oferty Lunch Box proponujemy zestaw 3 posiłków, w kaloryczności 850 kcal. Składa się on między innymi z owocowego deseru w formie jogurtu z dodatkami lub smoothie, który można zjeść jako II śniadanie lub przekąskę. Jako danie obiadowe proponujemy zbilansowany posiłek, w którym pojawia się m.in. filet z piersi kurczaka, filet z piersi indyka, schab, pełnoziarniste kasze, makarony oraz warzywa. Trzeci posiłek podajemy przeważne w formie aromatycznej zupy z dodatkami w postaci ryżu, kasz lub serów.

 

Dla kogo sprawdzi się dieta Lunch Box?

Dieta Lunch Box jest idealną opcją dla klientów, którzy nie mają czasu na przygotowanie posiłku do pracy, a także dla osób mocno zajętych w ciągu dnia. Zestaw ten stanowi ciekawe urozmaicenie dla własnych codziennych nawyków żywieniowych . Co więcej, jest to rozwiązanie dedykowane dla osób, które nie chcą decydować się na całodniową dietę pudełkową, nie chcą rezygnować z przygotowywania własnych posiłków, a do tego chcą wytestować, jak catering sprawdzi się w ich codziennym funkcjonowaniu.

Należy jednak uwzględnić, że oferta Lunch Box jest jedynie uzupełnieniem dla codziennej diety . W związku z tym zalecana jest ona m.in. dla osób o dużej samoświadomości w zakresie żywienia. Aby dieta przynosiła oczekiwane rezultaty, dzienne zapotrzebowanie kaloryczne nie może zostać przekroczone. Jednocześnie zbyt małe dostarczenie energii organizmowi także może nieść negatywne skutki.

Co najważniejsze – Lunch Box jest skierowany dla osób, które lubią jeść smacznie i zdrowo. Gwarantujemy zróżnicowane posiłki na każdy dzień tygodnia, co mogą Państwo sprawdzić w przykładowym menu poniżej. Pod względem doboru produktów Lunch Boxy są najbardziej zbliżone do diety Optimal , która jest cateringiem na cały dzień. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się o wykorzystywanych składnikach oraz innych możliwościach – zachęcamy serdecznie do kontaktu.

Lunch Box
Cena od 63.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta Lunch Box

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.