Dieta

Active

Prowadzisz aktywny tryb życia, uprawiasz sport, trenujesz?

WYBIERZ DIETĘ ACTIVE!

 

Dieta Active skierowana jest do osób aktywnych, uprawiających sport, ze zwiększonym zapotrzebowaniem na energię oraz podaż składników pokarmowych. Przygotowane przez nas posiłki posiadają zwiększone ilości białka, witamin oraz przeciwutleniaczy. Jest to idealna propozycja dla osób aktywnych fizycznie.

Proces kształtowania sylwetki, u osób trenujących, opiera się przede wszystkim na odpowiednio dobranym odżywaniu. Jeśli chcesz mieć pewność, że dieta będzie Twoim wsparciem w osiąganiu coraz lepszych wyników – zaufaj nam!

 

Wspomaganie żywieniowe w sporcie

Dostarczamy smaczne i zdrowe diety dla osób dbających o sylwetkę. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednio skomponowaną dietę, opartą na węglowodanach, produktach białkowych oraz zdrowych tłuszczach, która w połączeniu z odpowiednimi porcjami warzyw i owoców zapewni Ci energię na treningach i pomoże osiągać wyznaczone cele sportowe. Dzięki Diecie Active będziesz mógł zmaksymalizować efekty swojej pracy.

Procentowy rozkład makroskładników:

białko               20-27%
tłuszcze            30-33%
węglowodany    40-45%

 

Posiłki dla sportowców

Dieta Active to zbilansowany sposób odżywiania, który dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych mikroelementów.

W zależności od wybranej kaloryczności, Dieta Active pomaga spalić tkankę tłuszczową, zredukować masę ciała lub nabrać masy mięśniowej.

W zależności od celu sportowego skład diety osoby aktywnej fizycznie może się różnić. Zachęcamy do kontaktu z nami. Nasi dietetycy dobiorą indywidualnie kaloryczność diety do rodzaju aktywności fizycznej, zapotrzebowania energetycznego i częstotliwości treningów.

Jesteś aktywny fizycznie? Trenujesz siłowo? Zależy Ci na rozbudowaniu masy mięśniowej i ukształtowaniu sylwetki? Dieta Active jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Active
Cena od 86.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta Active

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.