Dieta

Optimal

Chcesz odżywiać się zdrowo, a przy tym smacznie?

Dieta Optimal jest idealna dla Ciebie! 

Dieta Optimal dostarcza niezbędnych składników pokarmowych, witamin i mikroelementów, które zapewnią zdrowie, dobre samopoczucie i pomogą w utrzymaniu szczupłej sylwetki. Jest to jedna z podstawowych diet z naszej oferty, która zalecana jest m.in. osobom decydującym się pierwszy raz na dietę pudełkową. Jest ona zdrowa, smaczna, a do tego nie odbiega diametralnie od codziennych przyzwyczajeń żywieniowych większości klientów.

Zamawiając dietę Optimal, otrzymają Państwo codziennie pięć różnorodnych, pełnowartościowych posiłków, których spożywanie jest prawdziwą przyjemnością. W jadłospisie znajdują się produkty najwyższej jakości, m.in.:

- świeże warzywa i owoce,
- pełnoziarniste produkty zbożowe,
- nabiał,
- chude mięso,
- ryby.

Co więcej, dbamy o to, aby dieta była bogata w tzw. superfoods, czyli naturalne produkty szczególnie bogate w składniki odżywcze, których właściwości wyjątkowo korzystnie wpływają na organizm. Nam i naszym klientom zależy na żywności, która nie jest wysokoprzetworzona i nie zawiera zbędnych niezdrowych substancji oraz tłuszczów trans.

Wybierając dietę Optimal, otrzymują Państwo komplet właściwie zbilansowanych posiłków, nie martwiąc się o codzienne gotowanie. Dieta podzielona jest na warianty kaloryczne, które w zależności od założonego celu dietetycznego, pozwolą utrzymać aktualną masę ciała lub smacznie, zdrowo i bez trudu zgubić zbędne kilogramy. W przypadku ściśle określonych celów dietetycznych lub chorób uniemożliwiających spożywanie niektórych pokarmów, zachęcamy do sprawdzenia innych diet z naszej oferty. 

Nasi dietetycy pomogą wybrać odpowiednią kaloryczność diety Optimal. Dostępne opcje wahają się od 1000kcal do 3000kcal. Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać więcej szczegółów, jak również polecamy przejrzeć przykładowe menu.

Optimal
Cena od 82.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta Optimal

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.