Dieta

Vege

Nie jesz mięsa, ryb i owoców morza?

Wybierz dietę Vege!

Dieta Vege skierowana jest dla osób, które ze względów zdrowotnych lub przekonań wyeliminowały ze swojego jadłospisu mięso, ryby oraz owoce morza, jednak dopuszczają spożycie nabiału, jaj i miodu. Jest to opcja, która cieszy się coraz większą popularnością, co wynika z pogłębiającej się świadomości społeczeństwa. Znacznie więcej mówi się o tym, że na diecie wegetariańskiej równie łatwo zadbać o dostarczenie wszystkich niezbędnych mikro- i makroelementów, jak i również o pozytywnym aspekcie ekologicznym przejścia na dietę Vege. Aspekt ten polega nie tylko na niejedzeniu mięsa, ale również na zmniejszeniu nadmiernej produkcji, która ma bardzo negatywny wpływ na środowisko naturalne w postaci zanieczyszczeń atmosferycznych.

Z czego składa się nasza dieta Vege?

Dieta Vege, mimo wyłączenia z niej mięsa i ryb, dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych, witamin i mikroelementów . Posiłki w tej diecie są skomponowane tak, aby dostarczyć organizmowi odpowiednią ilość składników odżywczych, w tym również wartościowego białka.

Dieta Vege bogata jest w rośliny strączkowe i nabiał , co w połączeniu z węglowodanami złożonymi oraz dobrymi tłuszczami zapewni Ci energię i dobre samopoczucie przez cały dzień i pozwoli na osiągnięcie wymarzonych efektów. Co więcej, dla osób, które chcą spróbować diety wegetariańskiej, ale uznają spożywanie ryb, w ofercie mamy dostępną dietę Vege z rybą. Niezależnie od wyboru, dbamy o zachowanie podobnych proporcji pod względem składników odżywczych potraw. Ponadto zapewniamy bardzo zróżnicowane i rzadko powtarzające się dania, które niewątpliwie będą niebanalne oraz intensywne w smaku.

Odpowiednio dobrana kaloryczność diety umożliwi utrzymanie szczupłej sylwetki, zrzucenie nadprogramowych kilogramów lub po prostu optymalne odżywienie organizmu. Ponadto nasza dieta Vege pozwala na uczucie sytości, przy jednoczesnej lekkości potraw.

Nasi dietetycy pomogą wybrać odpowiednią kaloryczność diety Vege – zachęcamy do kontaktu i składania zamówień.

Vege
Cena od 80.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta Vege

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.