Dieta

Strong

Potrzebujesz dietę o większej kaloryczności niż przeciętna osoba?

 

WYBIERZ DIETĘ STRONG!

Dieta Strong skierowana jest do osób bardzo aktywnych fizycznie, których celem jest budowa masy mięśniowej lub jej podtrzymanie. Zalecamy ją zarówno dla pasjonatów sportów siłowych oraz kulturystyki, jak i dla profesjonalnych zawodników w różnych kategoriach sportowych.

Warto podkreślić, że dieta Strong jest jedyną dietą w naszej ofercie występującą w zakresie kalorycznym od 1500kcal do 4000kcal . W każdym wariancie dbamy o zawarcie jedynie zdrowych produktów spożywczych, z zachowaniem odpowiednich proporcji w składzie. Dzienny catering zawiera w przybliżonym stopniu:


- 31-34% białka,
- 24-27% tłuszczów,
- 40-45% węglowodanów. 

Decydując się na dietę Strong, otrzymują Państwo 5 zbilansowanych posiłków, zapewniających odpowiedni rozkład makroskładników w ciągu całego dnia . Do przygotowywania naszych posiłków wykorzystujemy produkty najwyższej jakości takiej jak: wołowina argentyńska, cielęcina, filet z piersi kurczaka zagrodowego i indyka, a także najwyższej jakości ryby morskie. Takie składniki pozwalają zachować wysoki poziom białka, który jest niezbędny do budowania tkanki mięśniowej u osób aktywnych fizycznie. Dla klientów uprawiających regularnie sport zalecamy również dietę Active , która także uwzględnia podobny sposób odżywiania – aczkolwiek maksymalny zakres kaloryczny wynosi 3000kcal.

Jeśli chcą dowiedzieć się więcej na temat konkretnych diet i wykorzystywanych przez nas składników – zachęcamy serdecznie do kontaktu. Pomożemy wybrać najlepszą opcję, a także dobrać odpowiednie zapotrzebowanie pod względem dostarczanej organizmowi energii.

Strong
Cena od 102.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta Strong

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.