EKO

nasze działanie eko

Nasze nowości

Nowe rozwiązania EKO

1. Koniec 2019 roku był dla nas szczególnie rozwojowy, ponieważ wprowadziliśmy nowe pudełka, w których dostarczamy nasz catering.

Nie tylko surowiec, z którego są one wykonane jest przykładem dbania o naturę, ale cały proces produkcyjny nie powoduje zanieczyszczania środowiska.

W związku z tym każde z pudełek posiada logo FSC.
Co to oznacza? FSC pozwala na pozyskanie drewna z legalnych źródeł oraz pozwala zachować ich żywotność.

FSC

2. Niebawem wprowadzimy pojemniki
biodegradowalne w 100%.

BIO-100%

Aktualnie jesteśmy na etapie testów, aby zadbać o Państwa komfort.

Porównujemy dokładnie ich skład, proces produkcyjny oraz sprawdzamy, czy w momencie dłuższego przechowania w nich posiłków będą zdatne do dalszego użycia.

EKO początek

Od czego zaczęliśmy?

1. Planujemy zakupy i dostawy, aby nie zmarnował się żaden artykuł spożywczy. Tworzymy odpowiednie listy zakupowe, analizujemy każdy składnik naszego menu, a zamówienia składane przez Państwa przyjmujemy z dwudniowym wyprzedzeniem, aby zminimalizować starty żywności.

2. Używamy pojemników do posiłków, które w pełni podlegają recyklingowi oraz po podgrzaniu nie wywołują szkodliwego działania dla Waszego zdrowia.

3. Zaraz po przygotowaniu dla Państwa posiłków wkładamy je do papierowych toreb, które oczywiście możecie wykorzystać ponownie i tym samym wydłużyć ich żywotność oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

4. Kolejnym etapem jest dostarczenie zestawów do Państwa miejsc zamieszkania, pracy. Za logistyką, czyli dokładnym planowaniem trasy i czasu kierowców stoi sztab ludzi, którzy krok po kroku analizują i podejmują odpowiednie działania, aby zmniejszyć emisję spalin.

Jesteśmy EKO

W trosce o nasze środowisko

W trosce o to, co dla nas najważniejsze, czyli środowisko, cały czas prowadzimy działania, które pozwolą na wyeliminowanie negatywnych dla niego czynników.

Świadomie podejmujemy wszelkie decyzje związanie z zakupem, przetworzeniem oraz pakowaniem produktów, które trafiają wprost do Państwa. Cały etap utrzymania ruchu produkcyjnego jest przez nas szczegółowo zaplanowany krok po korku, aby zmniejszyć niepożądane w skutkach działania.

eko-zmiany-1
eko-zmiany-2
eko-zmiany-3
eko-zmiany-4
eko-zmiany-5
eko-zmiany-6
eko-zmiany-7
eko-zmiany-8

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.