Nasze działanie

EKO

Nasze nowości

Nowe rozwiązania EKO

1. Koniec 2019 roku był dla nas szczególnie rozwojowy, ponieważ wprowadziliśmy nowe pudełka, w których dostarczamy nasze posiłki.

Nie tylko surowiec – z którego pudełka zostały wykonane – jest przykładem dbania o naturę. Warto dodać, że cały proces produkcyjny nie powoduje zanieczyszczania środowiska.

W związku z tym każde z pudełek posiada logo FSC.

Co to oznacza? FSC pozwala na pozyskanie drewna z legalnych źródeł, co pozwala zachować ich żywotność. Logo świadczy o odpowiedzialnym wykorzystaniu zasobów leśnych, dlatego cieszymy się, że nasza firma może być częścią dobrej zmiany na korzyść środowiska naturalnego.

FSC

EKO początek

OD ZAWSZE Z MYŚLĄ O ŚRODOWISKU

Od początku, gdy tylko zaczęliśmy działalność związaną z dietą pudełkową , stawialiśmy na przygotowywanie i rozwożenie potraw ze świadomością zachowania standardów ekologicznych. W związku z tym od zawsze:

1. Planujemy zakupy i dostawy, aby nie zmarnował się żaden artykuł spożywczy. Tworzymy odpowiednie listy zakupowe, analizujemy każdy składnik naszego menu, a zamówienia składane przez Państwa przyjmujemy z dwudniowym wyprzedzeniem, aby zminimalizować starty żywności.

2. Używamy pojemników do posiłków, które w pełni podlegają recyklingowi oraz po podgrzaniu nie wywołują szkodliwego działania dla zdrowia.

3. Zaraz po przygotowaniu dla Państwa posiłków wkładamy je do papierowych toreb, które oczywiście można wykorzystać ponownie, a tym samym wydłużyć ich żywotność oraz przyczynić się do ochrony środowiska.

4. Dostarczamy zestawy do Państwa miejsc zamieszkania lub pracy – z uwzględnieniem szczegółowej organizacji dostawy. Za logistyką, czyli dokładnym planowaniem trasy i czasu kierowców stoi sztab ludzi, którzy krok po kroku analizują i podejmują odpowiednie działania, aby zmniejszyć emisję spalin.

Jesteśmy EKO

W TROSCE O NASZĄ PLANETĘ

W trosce o to, co dla nas najważniejsze, czyli środowisko, cały czas prowadzimy działania, które pozwolą na wyeliminowanie negatywnych dla niego czynników.

Świadomie podejmujemy wszelkie decyzje związanie z zakupem, przetworzeniem oraz pakowaniem produktów, które trafiają wprost do Państwa . Cały etap utrzymania ruchu produkcyjnego jest przez nas szczegółowo zaplanowany krok po kroku, aby zmniejszyć niepożądane w skutkach działania. W związku z powyższym dbamy nie tylko o zdrowe jedzenie w menu , ale również o zdrowy klimat. Zapewniamy, że ekologiczne pudełka, odpowiedzialna produkcja oraz logistyczne planowanie nie są działaniami, na których zamierzamy poprzestać. Zawsze jesteśmy gotowi do podjęcia nowych działań, w taki sposób, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Korzystając z naszych usług, pomagają Państwo nie tylko sobie w zachowaniu zdrowego stylu życia, ale również w promowaniu ekologicznego stylu życia i przeciwdziałaniu nadmiernego konsumpcjonizmu.

eko-zmiany-1
eko-zmiany-2
eko-zmiany-3
eko-zmiany-4
eko-zmiany-5
eko-zmiany-6
eko-zmiany-7
eko-zmiany-8

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.