Poznaj

nasze diety

Dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa to zdrowy i smaczny catering, który dowożony jest prosto pod Twoje drzwi codzienne rano. Oferujemy zestawy pięciu pełnowartościowych posiłków przygotowanych pod okiem dietetyków i dopasowanych do Twojego stylu życia, zdrowia oraz indywidualnych preferencji smakowych. Doskonale dobrane menu pomoże Ci w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, usprawni pracę całego organizmu, a także korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie.


Zalety diety pudełkowej

Dieta pudełkowa cieszy się ogromną popularnością przede wszystkim ze względu na jej uniwersalność. Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, wegetarianinem, nie tolerujesz glutenu, czy nie masz czasu na codzienne przygotowywanie posiłków, dzięki odpowiedniej diecie pudełkowej dostaniesz gotowy, zdrowy i zbilansowany posiłek na cały dzień.

Poznaj nasze diety

Przygotowaliśmy szereg propozycji diet pudełkowych, które składają się z posiłków zawierających wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Proponujemy m.in. diety dla osób aktywnych fizycznie, odchudzających się, wegetarian, wegan, a także osób nietolerujących glutenu i laktozy.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Kukuła Healthy Food.
Jeśli nie wiesz, która dieta będzie dla Ciebie odpowiednia, skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w wyborze cateringu oraz kaloryczności posiłków.

Nasze diety

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.