Dieta

Lunchbox Vege

Chcesz odżywiać się zdrowo, zależy Ci na wygodzie oraz na optymalizacji kosztów?
Nie jesz mięsa oraz ryb i owoców morza?

 

WYBIERZ OFERTĘ LUNCH BOX VEGE!

 

W ramach oferty Lunch Box Vege proponujemy zestaw 3 posiłków, w kaloryczności 850 kcal. Składa się on między innymi z owocowego deseru w formie jogurtu z dodatkami lub smoothie, który można zjeść jako II śniadanie lub przekąskę. Jako danie obiadowe proponujemy zbilansowany posiłek, w którym pojawiają się dania na bazie roślin strączkowych oraz ich przetworów, takie jak wegetariańskie kotleciki czy gulasze oraz pełnoziarniste kasze, makarony oraz warzywa. Trzeci posiłek podajemy przeważnie w formie aromatycznej zupy z dodatkami w postaci ryżu, kasz lub serów.

 

DLA KOGO SPRAWDZI SIĘ DIETA LUNCH BOX?

Dieta Lunch Box jest idealną opcją dla klientów stosujących bezmięsny model odżywiania, którzy nie mają czasu na przygotowanie posiłku do pracy, a także dla osób mocno zajętych w ciągu dnia. Zestaw ten stanowi ciekawe urozmaicenie dla własnych codziennych nawyków żywieniowych . Co więcej, jest to rozwiązanie dedykowane dla osób, które nie chcą decydować się na całodniową dietę pudełkową, nie chcą rezygnować z przygotowywania własnych posiłków, a do tego chcą sprawdzić, jak catering sprawdzi się w ich codziennym funkcjonowaniu.

 

Należy jednak uwzględnić, że oferta Lunch Box jest jedynie uzupełnieniem dla codziennej diety . W związku z tym zalecana jest ona m.in. dla osób o dużej samoświadomości w zakresie żywienia. Aby dieta przynosiła oczekiwane rezultaty, dzienne zapotrzebowanie kaloryczne nie może zostać przekroczone. Jednocześnie zbyt małe dostarczenie energii organizmowi także może nieść negatywne skutki.

 

Co najważniejsze – Lunch Box Vege jest skierowany dla osób, które lubią jeść smacznie i zdrowo. Gwarantujemy zróżnicowane posiłki na każdy dzień tygodnia, co mogą Państwo sprawdzić w przykładowym menu poniżej. Pod względem doboru produktów Lunch Boxy Vege są najbardziej zbliżone do diety Vege , która jest cateringiem na cały dzień. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się o wykorzystywanych składnikach oraz innych możliwościach – zachęcamy serdecznie do kontaktu.

 

Lunchbox Vege
Cena 63.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta Lunchbox Vege

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.