Menu

kukula healthy food

Zdrowe jedzenie - MENU Kukuła Healthy Food

Nie od dziś wiadomo, że zdrowe jedzenie zwiększa jakość życia. Zbilansowana dieta zawierająca niezbędne składniki odżywcze pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy, zrealizować sportowe cele i poprawić Twoje samopoczucie. Nasze programy dietetyczne przygotowywane są przez pasjonatów zdrowego jedzenia, doświadczonych specjalistów, mistrzów kuchni oraz dietetyków i lekarzy. Dopasowujemy dietę do Twojego stanu zdrowia, stylu życia, a także indywidualnych preferencji żywieniowych.

Zapoznaj się z MENU Kukuła Healthy Food, wybierz jeden z przygotowanych przez nas programów dietetycznych, a my każdego dnia z przyjemnością dostarczymy Ci zawsze świeże, zdrowe jedzenie o odpowiedniej kaloryczności.


Tylko naturalne składniki

Wybierając nasz catering, masz pewność odpowiednio zbilansowanych posiłków przygotowanych ze składników najwyższej jakości. Nie dajemy konserwantów i sztucznych barwników. Wykorzystujemy naturalne produkty bogate w składniki odżywcze, których właściwości korzystnie wpływają na organizm.

Wybierz dla siebie dietę pudełkową Kukuła Healthy Food! Jeśli nie jesteś pewny, która dieta będzie dla Ciebie odpowiednia, skontaktuj się z nami. Dostosujemy rodzaj cateringu dietetycznego oraz kaloryczność posiłków do Twoich potrzeb.

Zdrowe jedzenie z Kukuła Heatlhy Food! Zapraszamy!

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.