Kukuła Healthy Food

Menu

Zdrowe jedzenie - MENU Kukuła Healthy Food

Nie od dziś wiadomo, że zdrowe jedzenie zwiększa jakość życia. Zbilansowana dieta zawierająca niezbędne składniki odżywcze pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy, zrealizować sportowe cele i poprawić Twoje samopoczucie. Nasze programy dietetyczne przygotowywane są przez pasjonatów zdrowego jedzenia, doświadczonych specjalistów, mistrzów kuchni oraz dietetyków i lekarzy. Dopasowujemy dietę do Twojego stanu zdrowia, stylu życia.

Zapoznaj się z MENU Kukuła Healthy Food, wybierz jeden z przygotowanych przez nas programów dietetycznych, a my każdego dnia z przyjemnością dostarczymy Ci zawsze świeże, zdrowe jedzenie o odpowiedniej kaloryczności.


Tylko naturalne składniki

Wybierając nasz catering, masz pewność odpowiednio zbilansowanych posiłków przygotowanych ze składników najwyższej jakości. Nie dajemy konserwantów i sztucznych barwników. Wykorzystujemy naturalne produkty bogate w składniki odżywcze, których właściwości korzystnie wpływają na organizm. Co więcej, dbamy o to, aby dostarczać naszym klientom produkty o jak najmniejszym stopniu przetworzenia – pozwala to na zachowanie dużej ilości mikro- i makroelementów potrzebnych w utrzymaniu zdrowej diety, a także zapobiega przyjmowaniu pustych kalorii. Tzw. superfoods są nie tylko zdrowe, ale odpowiednio przyrządzone i skomponowane z innymi składnikami mogą być niezwykle dobre.


Zdrowe jedzenie nie musi być monotonne

Wiele osób kojarzy dietę oraz zdrowe jedzenie z czymś nudnym, monotonnym i mało przyjemnym. Chcemy odczarować ten stereotyp, serwując zdrowe, a zarazem wyjątkowo pyszne posiłki. Szczególnie ważne dla nas jest zachowanie satysfakcji z jedzenia, w związku z czym nasi klienci mogą liczyć na zróżnicowane posiłki na każdy dzień. Oprócz tego staramy się wykorzystywać typowo sezonowe produkty, aby jeszcze bardziej urozmaicić dietę.

Nasze zdrowe jedzenie nie tylko dobrze smakuje, ale do tego przynosi szybkie i skuteczne efekty w postaci lepszego samopoczucia oraz poprawy stanu zdrowia. W związku z tym polecamy naszą ofertę zarówno osobom, które mają problem z nadwagą i innymi problemami zdrowotnymi, jak i tym, którzy chcą podtrzymać zdrowy styl życia i nie martwić się o samodzielne przygotowywanie posiłków.Brak menu* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.