Dieta

Vege+Fish

Nie jesz mięsa, ale jesz ryby?

Postaw na dietę Vege+Fish


Dieta ta jest formą Diety Vege wzbogaconą posiłkami zawierającymi ryby. Ryby mają w sobie bogactwo składników odżywczych. Są wspaniałym źródłem łatwo przyswajalnego dla organizmu białka, a także źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które zapobiegają powstawaniu wielu chorób. Poza tym, ryby dostarczają wielu ważnych dla organizmu witamin i soli mineralnych. Komponując Dietę Vege+Fish w pełni korzystamy z ich dobroczynnych właściwości.

Poza rybami, białko w Diecie Vege+Fish pochodzi również z roślin strączkowych, jaj oraz nabiału. Te składniki w połączeniu z węglowodanami złożonymi, dobrymi tłuszczami, świeżymi warzywami i owocami sprawiają, że Dieta Vege+Fish w pełni pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, a dzięki różnorodności produktów jest nie tylko zdrowa, ale również bardzo smaczna.

Dieta podzielona jest na warianty kaloryczne, które w zależności od założonego celu dietetycznego pozwolą Ci utrzymać aktualną masę ciała lub smacznie, zdrowo i bez trudu zgubić zbędne kilogramy.

Nasi dietetycy pomogą wybrać odpowiednią kaloryczność Diety Vege+Fish.

Cena od 59.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta Vege+Fish

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.