Dieta

Vege+Fish

Nie jesz mięsa, ale jesz ryby?

Postaw na dietę Vege+Fish!

Peskatarianizm to niejako odmiana diety wegeteriańskiej, w której nie je się mięsa, ale spożywa się ryby, skorupiaki oraz owoce morza. Dieta Vege+Fish jest formą Diety Vege wzbogaconą posiłkami zawierającymi ryby i owoce morza, które mają w sobie bogactwo składników odżywczych. Są wspaniałym źródłem łatwo przyswajalnego dla organizmu białka, a także źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, które zapobiegają powstawaniu wielu chorób. Poza tym dostarczają one wielu ważnych dla organizmu witamin i soli mineralnych. Komponując Dietę Vege+Fish w pełni korzystamy z ich dobroczynnych właściwości.

 

Składniki Diety Vege+Fish

Poza rybami, skorupiakami oraz owocami morza białko w Diecie Vege+Fish pochodzi również z roślin strączkowych, jaj oraz nabiału. Te składniki w połączeniu z węglowodanami złożonymi, dobrymi tłuszczami, świeżymi warzywami i owocami sprawiają, że Dieta Vege+Fish w pełni pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, a dzięki różnorodności produktów jest nie tylko zdrowa, ale również bardzo smaczna.

 

Warianty kaloryczne

Dieta Vege+Fish pomaga zredukować lub utrzymać masę ciała na odpowiednim poziomie. Podzielona jest na warianty kaloryczne, które w zależności od założonego celu dietetycznego pozwolą Ci utrzymać aktualną masę ciała lub smacznie, zdrowo i bez trudu zgubić zbędne kilogramy. 

Zadbaj o zdrowie i zapewnij sobie energię na cały dzień. Poznaj szczegóły diety kontaktując się z nami. Nasi dietetycy chętnie pomogą wybrać odpowiednią kaloryczność Diety Vege+Fish w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb i preferencji smakowych.

 

Vege+Fish
Cena od 83.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta Vege+Fish

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.