Dieta

Gluten-free

Chorujesz na Celiakię? Masz alergię na gluten?
Wyeliminowałeś ten składnik ze swojej diety?

 

WYBIERZ DIETĘ GLUTEN FREE

 

Dieta Gluten Free, czyli dieta bezglutenowa stanowi podstawę leczenia celiakii, alergii i nadwrażliwości na gluten. Właściwe zbilansowanie posiłków w diecie bezglutenowej, dla wielu osób, bywa dużym wyzwaniem. Największych trudności przy komponowaniu diety dostarcza wybór bezglutenowych zamienników tradycyjnych produktów, w taki sposób, aby pokrywały zapotrzebowanie na energię, makro- i mikroskładniki, szczególnie deficytowe w produktach bezglutenowych witaminy oraz związki mineralne.

Skomponowana przez naszych dietetyków, Dieta Gluten Free dostarcza zbilansowane posiłki tworzone z wykorzystaniem certyfikowanych, bezglutenowych zamienników zbóż tradycyjnych, np. bezglutenowych kasz, nasion chia, quinoa, siemienia lnianego, amarantusa oraz ryżu.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że posiłki, które spożywasz na diecie bezglutenowej są bezpieczne oraz dostarczają Twojemu organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych, postaw na nasze doświadczenie w komponowaniu takiej diety.

Kukuła Healthy Food należy do Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakia i na Diecie Bezglutenowej. Do przygotowywania posiłków w diecie Gluten Free wykorzystujemy wyłącznie produkty znajdujące się w wykazie produktów bezglutenowych Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Odpowiednio dobrana kaloryczność Diety Gluten Free umożliwi utrzymanie szczupłej sylwetki, zrzucenie nadprogramowych kilogramów lub po prostu optymalne odżywienie organizmu zapewniające jego prawidłowe funkcjonowanie.

Nasi dietetycy pomogą wybrać odpowiednią kaloryczność Diety Gluten Free

 

Cena od 64.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta Gluten-free

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.