Na co zwrócić uwagę, wybierając dietę pudełkową?

Na co zwrócić uwagę, wybierając dietę pudełkową?

Dieta pudełkowa to coraz popularniejszy sposób odżywiania. Pozwala jeść smacznie i zdrowo bez konieczności robienia zakupów spożywczych i gotowania posiłków. Na rynku dostępnych jest jednak wiele cateringów dietetycznych. Jak wybrać ten najlepszy? Wszystkiego dowiesz się z poniższego wpisu.

Odpowiednia kaloryczność

Wybierając dietę pudełkową, zwróć uwagę przede wszystkim na jej kaloryczność. Każdy z nas ma różny poziom aktywności fizycznej, tryb pracy, wzrost oraz masę ciała. Wszystkie te czynniki wpływają na to, ile kalorii powinniśmy spożywać. Jeśli nie wiesz, jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne, skontaktuj się z naszym dietetykiem. Dieta pudełkowa o właściwej kaloryczności pomoże Ci utrzymać wagę, zredukować masę ciała lub zbudować tkankę mięśniową w zdrowy i bezpieczny sposób.

Rodzaj diety pudełkowej

Każdy catering dietetyczny oferuje szeroki wybór diet pudełkowych dla osób o różnych potrzebach żywieniowych i preferencjach smakowych. W Kukuła Healthy Food znajdziesz ponad 20 różnych jadłospisów: od optymalnego przez pozbawiony ryb i owoców morza aż po wegetariański i wegański. Nasza oferta obejmuje także dietę tarczycową, bezglutenową czy w insulinooporności. Jeśli masz specyficzne potrzeby żywieniowe, nasi dietetycy ułożą dla Ciebie indywidualny jadłospis idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Cena diety pudełkowej

Na cenę diety pudełkowej wpływa wiele czynników: nie tylko wybrany jadłospis i kaloryczność, ale także jakość składników użytych do przygotowania posiłków, pudełka, w które są one pakowane, oraz transport. To wszystko sprawia, że ceny diet pudełkowych znacznie się różnią. Na cateringu dietetycznym nie warto przesadnie oszczędzać – w końcu chodzi o Twoje samopoczucie, zdrowie i wygląd. Jeśli widzisz podejrzanie tanią ofertę, może to oznaczać, że firma stosuje składniki niskiej jakości lub redukuje koszty w inny sposób ze szkodą dla klienta.

Posted on