Dieta

Kids Menu

Chcesz, aby Twoje dziecko odżywiało się nie tylko smacznie, ale i zdrowo?

 

Skorzystaj z Kids Menu!

Zdajemy sobie sprawę, że zaspokojenie potrzeb naszych pociech oraz sprawienie, aby posiłki były urozmaicone, smaczne oraz przede wszystkim zdrowe stanowi nie lada wyzwanie. Dlatego przedstawiamy ofertę diety Kids Menu, składającej się z 3 pełnowartościowych posiłków zapewniających energię na większość dnia. Dieta Kids Menu kierowana jest zarówno do dzieci, jak i młodzieży.

Przygotowując menu do diety dla młodszych klientów, skupiliśmy się na posiłkach, które są nie tylko smaczne i zachęcające, ale także umożliwiające zaspokojenie właściwych potrzeb żywieniowych dzieci i młodzieży w okresie dorastania . Należy pamiętać, że korzystając z Kids Menu, otrzymują Państwo niepełne wyżywienie składające się z II śniadania (które może również stanowić podwieczorek), obiadu oraz kolacji.

 

Dieta pudełkowa dla dzieci i młodzieży – zdrowe i naturalne składniki

Jesteśmy świadomi, że posiłki dla dopiero rosnących dzieci i dojrzewającej młodzieży powinny być szczególnie zdrowe, a także bogate w mikro- i makroelementy wspierające prawidłowy rozwój organizmu. Z drugiej strony często bardzo trudno trafić w preferencje smakowe dziecka – szczególnie starając się przemycić te najzdrowsze produkty. W związku z tym w diecie Kids Menu staramy się przygotowywać proste, niskoprzetworzone dania w ciekawej i często zmieniającej się formie . Jednego dnia dostarczamy obiad „fastfoodowy”, ale w znacznie zdrowszej wersji, bez użycia dużej ilości tłuszczu i składników wątpliwej jakości, a następnego razu tradycyjny schab z purée i mizerią. Różnorodność potraw jest bardzo duża, ale zawsze przyrządzamy je w oparciu o zasadę stosowania zdrowych i naturalnych składników. Z dokładnością zachowujemy również proporcje związane z ilością białka, tłuszczu i węglowodanów – pilnowanie tego jest zalecane w okresie dorastania. Szczególnie zwracamy uwagę na ilość cukru, co współcześnie jest bardzo dużym problemem. Cukier pod wieloma różnymi nazwami jest dodawany do praktycznie wszystkich produktów spożywczych, nawet tych, gdzie większość konsumentów by się nie spodziewała (np. w produktach przeznaczonych szczególnie dla dzieci).

Jeśli Państwa dziecko wymaga indywidualnej diety , np. ze względu na alergię, chorobę lub nietolerancję pokarmową, prosimy najpierw o kontakt z naszą firmą.

Kids Menu
Cena 65.00 zł / dzień

Przykładowe menu *

Dieta Kids Menu

* menu może ulec zmianie

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.