Dieta

Indywidualna

 

Dieta indywidualna

STWORZONA Z MYŚLĄ O TOBIE

Masz indywidualne wymagania bądź szczególne wskazania żywieniowe wynikające m.in. choroby przewlekłej, alergii lub nietolerancji pokarmowej? Nie musisz z tego powodu rezygnować z naszej diety pudełkowej. Nasza oferta obejmuje również dietę indywidualną, czyli zlecenia, w których menu zostanie spersonalizowane według preferencji danej osoby. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, a razem ustalimy wszystkie szczegóły.

Gwarantujemy, że nasza kadra jest w stanie sprostać wszelkim wytycznym, bez względu na to czy Twoim celem jest utrata zbędnych kilogramów, zbudowanie atletycznej, wyrzeźbionej sylwetki czy poprawa ogólnych parametrów zdrowotnych. Nasza oferta obejmuje różnorodne diety – od tych dedykowanych dla osób o dużej aktywności fizycznej po bezglutenową, bezlaktozową czy chociażby dietę bez mięsa. Zważywszy na tak duży wybór, przy indywidualnych zleceniach możesz mieć pewność, że uda nam się spełnić nawet największe oczekiwania.

Dieta dopasowana jest całkowicie pod Ciebie

To Ty wybierasz ilość posiłków, rodzaj produktów, wykluczenia, kaloryczność i rozkład makroskładników w diecie. Nie realizujemy gotowych planów dietetycznych. Cena diety ustalana jest indywidualnie w zależności od kaloryczności i wykorzystywanych produktów.

Wszystkich zainteresowanych dietą indywidualną zachęcamy do kontaktu, aby otrzymać szczegóły oferty.

Kiedy warto zdecydować się na dietę indywidualną?

Jak zostało wspomniane na początku, dieta indywidualna jest wskazana szczególnie dla osób, które muszą trzymać się konkretnych wskazań żywieniowych , będące wynikiem np. choroby lub nietolerancji pokarmowej. Istotne jest to także przy alergiach na konkretne produkty spożywcze, jak np. orzechy, które w naszych dietach bardzo często się pojawiają z uwagi na dużą zawartość zdrowych kwasów tłuszczowych jednonienasyconych.

Chcemy jednak podkreślić, że dieta indywidualna nie musi być wybierana jedynie z powodów ograniczeń zdrowotnych. Jest to przede wszystkim wygodna opcja dla osób, które mają bardzo konkretny plan dietetyczny lub najzwyczajniej nie przepadają za wieloma produktami spożywczymi. Jest to oferta stworzona po to, aby móc spełniać konkretne wymagania naszych klientów.

Indywidualna

Przepraszamy, trwają prace modernizacyjne.