Dieta

Slim

Chcesz smacznie i zdrowo zgubić zbędne kilogramy?

Dieta Slim jest idealna dla Ciebie!


W diecie odchudzającej, czyli diecie o obniżonej kaloryczności posiłków kluczowe jest jej odpowiednie zbilansowanie. Mimo niższej podaży kalorii, bardzo ważne jest dostarczanie organizmowi wszystkich składników odżywczych, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie, energię i dobre samopoczucie.

Posiłki w Diecie Slim przygotowywane są z produktów o niskim indeksie glikemicznym, które są kluczowe w trakcie zrzucania zbędnych kilogramów. Takie produkty powodują powolny i niewielki wyrzut insuliny do krwi, co zapobiega odkładaniu się tłuszczu i ułatwia przetwarzanie jego zapasów na energię, a także powstrzymuje przed gwałtownymi napadami głodu, senności i zmęczenia.

W jadłospisie Diety Slim dużą rolę grają także produkty bogate w błonnik, który zwiększa poczucie sytości, świeże owoce, warzywa i nabiał, dostarczające organizmowi niezbędnych witamin i soli mineralnych oraz produkty, zawierające wartościowe białko - podstawowy budulec mięśni – niezbędne w diecie odchudzającej, jeśli chcemy spalać tłuszcz, nie spalając przy tym mięśni.

Spożywanie pięciu, różnorodnych posiłków eliminuje potrzebę podjadania, a ich różnorodność gwarantuje, że odchudzanie na Diecie Slim jest smaczne i zdrowe.

Podaż kalorii na Diecie Slim dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb organizmu. Wybierając Program Slim wybierz najpierw jeden z dostępnych wariantów diety: Optimal, Active, Vege, Vege + Fish lub Gluten Free, a nasi dietetycy pomogą dobrać kaloryczność, która pozwoli Ci chudnąć w optymalnym tempie.

Cena od 54.00 zł / dzień

Przykładowe menu

Dieta Slim